Informace o nás

Firma REMY dekor byla založena r. 1992 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. V následujících letech jsme zaznamenali výrazný zájem o naše výrobky, které pocházejí pouze z naší produkce. Specializujeme se na výrobu kazet na šperky, předkládacích tabel a produktů na vystavení šperkařských výrobků v prodejnách. Při výrobě používáme materiály renomovaných západních a českých dodavatelů. V našem výrobním procesu nejsou zastoupeny levné asijské komponenty.

 

V současné době pokrýváme největší část českého trhu. Cílem výroby je nabídnout zákazníkům kvalitní výrobek s dlohou životností, možnost výběru barevných a užitných  řešení a následný servis náhradních dílů.

Naši zákazníci oceňili již mnohokrát možnost okamžitého dokoupení potřebných dílů, jako např. náhradní polštářky do kazet, lišty, háčky, stojánky atd.

Jako nadstandardní službu nabízíme výrobu kazet na míru, dle přání zákazníka.

Jako doplňkovou službu vedeme prodej krabiček na jednotlivé šperky ve všech dostupných materiálech od papíru, přes plast, flokované krabičky a nejluxusnější krabičky dřevěné. Tyto výrobky nejsou naším produktem.

Přejeme vám mnoho spokojenosti s našimi výrobky.

Team REMY dekor

 

Objednávky:

 

Objednávky přijímáme faxem, e-mailem, telefonicky.

Zboží zasíláme na dobírku do 14ti dnů po objednání nebo dle dohody

Po výstavách je termín dodání do třiceti dnů po objednávce

Prohlídka zboží je možná po vzájemné dohodě.

mobil:    602 325 900
telefon: 284 891 804
fax:       284 891 804

Vyhledávání

© 1992 Všechna práva vyhrazena.